پرچم خانواده خواستگاری اخبار حوادث

پرچم: خانواده خواستگاری اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی منتظر کم کردن قیمت لوازم‌خانگی نباشید!

درپی زیاد کردن قیمت لوازم خانگی و اعلام شرکت حمایت مصرف‌کنندگان مبنی بر ممنوعیت زیاد کردن قیمت و تخلف بودن این امر، ‌ انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی تصریح کرد ک

منتظر کم کردن قیمت لوازم‌خانگی نباشید!

منتظر کم کردن قیمت لوازم خانگی نباشید!

عبارات مهم : انجمن

درپی زیاد کردن قیمت لوازم خانگی و اعلام شرکت حمایت مصرف کنندگان مبنی بر ممنوعیت زیاد کردن قیمت و تخلف بودن این امر، انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی تصریح کرد که “این مسئله میسر نخواهد بود و قیمت ها کم کردن نمی یابد”.

به گزارش ایسنا، با شروع دومین ماه از امسال قیمت برندهای داخلی لوازم داخلی بین پنج تا هشت درصد و قیمت برندهای متفاوت خارجی لوازم خانگی به طور میانگین بیش از ۱۲ درصد زیاد کردن پیدا کرد؛ مسئله ای که با تصویر العمل شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان همراه شد و معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات این شرکت تصریح کرد که “هرگونه زیاد کردن قیمت در این بخش ممنوع است و با توجه به اینکه هیچ گونه مجوزی ندارد و با متخلفان در زمینه گرانفروشی برخورد و قیمت ها تعدیل می شود”.

منتظر کم کردن قیمت لوازم‌خانگی نباشید!

مسئله ای که در عمل اتفاق نیفتاد و بررسی ها از بازار حاکی از آن است که قیمت ها تغییری نکرده است که سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی در این باره تصریح کرد: قرار نیست قیمت های زیاد کردن یافته لوازم خانگی در بازار کم کردن یابد، چراکه علاوه بر نوسانات قیمت ارز، میزان حقوق و دستمزد ۲۰ درصد و قیمت مواد اولیه حدود ۱۵ درصد زیاد کردن یافته است.

حمیدرضا غزنوی به ایسنا گفت: به طور حتم زیاد کردن میانگین پنج تا هشت درصدی قیمت ها در خصوص برندهای متفاوت لوازم خانگی داخلی در برابر سایر قیمت های رشد یافته رقم قابل اشاره ای نیست و اگر قیمت لوازم خانگی تولید داخل به صورت غیر متعارف زیاد کردن یابد، بازار کشش قبول آن را ندارد.

درپی زیاد کردن قیمت لوازم خانگی و اعلام شرکت حمایت مصرف‌کنندگان مبنی بر ممنوعیت زیاد کردن قیمت و تخلف بودن این امر، ‌ انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی تصریح کرد ک

به گفته وی، بر اساس درخواست تولیدکنندگان و تایید انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی زیاد کردن منطقی قیمت لوازم خانگی تولید داخل در نظر گرفته شده است است.

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی ادامه داد: برندهای خارجی به آسانی قیمت های خود را تا بیش از ۱۲ درصد زیاد کردن داده اند و کسی هم به این مسئله نظارت نمی کند.

به گزارش ایسنا، نیمه دوم سال گذشته بود که شاهد زیاد کردن قیمت فولاد و پتروشیمی به عنوان مواد اولیه تامین کننده تولید لوازم خانگی بودیم. بعد از آن به مرور وقت در جهت زیاد کردن قیمت این محصولات برندهای متفاوت تخفیف های موجود روی محصولات را کم کردند و در مسیر صفر شدن آن گام برداشتند.

منتظر کم کردن قیمت لوازم‌خانگی نباشید!

در نهایت به علت غیرقانونی بودن زیاد کردن قیمت ها براساس مصوبه هیات دولت تا فروردین ماه امسال بازار لوازم خانگی نیز تا این وقت زیاد کردن قیمتی نداشت و با شروع دومین ماه سال شاهد زیاد کردن پنج تا هشت درصدی قیمت لوازم خانگی تولید داخل و زیاد کردن قیمت بیش از ۱۲ درصدی قیمت لوازم خانگی خارجی در برندهای متفاوت بودیم.

واژه های کلیدی: انجمن | بازار | لوازم خانگی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz