پرچم خانواده خواستگاری اخبار حوادث

پرچم: خانواده خواستگاری اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث خواستگارنوجوان،دختر12ساله را با همدستی مادرش ربود و در کمد منزل پنهان کرد

زن جوانی مدعی شد پسری با همدستی مادرش، دختر نوجوان او را از 19 روز قبل در مکان نامعلومی مخفی کرده اند.

خواستگارنوجوان،دختر12ساله را با همدستی مادرش ربود و در کمد منزل پنهان کرد

عبارات مهم : خانواده

زن جوانی مدعی شد پسری با همدستی مادرش، دختر نوجوان او را از 19 روز قبل در مکان نامعلومی مخفی کرده اند.

خراسان نوشت: این زن جوان راجع به چگونگی وقوع این ماجرای تاسف بار به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: از حدود دو سال قبل پسرم پای یکی از دوستانش را به منزلمان باز کرد به همین علت «شیرزاد» مدام به منزل ما رفت و آمد می کرد و من هم جهت آن که پسرم آزرده خاطر نشود و از سوی دیگر نیز دخترم سن و سال کمی داشت هیچ گاه به رفت و آمد او اعتراض نمی کردم آیا که این تصور را نداشتم که ممکن است او دختر نوجوان مرا اغفال کند.

اما چند ماه قبل متوجه ماجرایی شدم که دیگر دیر شده است بود و او با همدستی مادرش دخترم را فریب داده بودند او هم که در این سن و سال هیچ اطلاعاتی از سرانجام این گونه روابط خارج از عرف نداشت اغفال شده است بود با وجود این «شیرزاد» مادرش را به خواستگاری دخترم فرستاد ولی دختر من نه تنها در کلاس ششم ابتدایی تحصیل می کرد وحتی معنی ازدواج را نمی فهمید بلکه خواستگار او نیز بدون کار بود و از نظر اخلاقی و اجتماعی هیچ تناسبی با خانواده ما نداشت .

خواستگارنوجوان،دختر12ساله را با همدستی مادرش ربود و در کمد منزل پنهان کرد

از سوی دیگر نیز او در یک خانواده از هم گسیخته زندگی می کرد که پدرش بعد از آن که مادر شیرزاد را طلاق داده با زن دیگری ازدواج کرده است و پسر او نیز به علت بعضی کمبودهای عاطفی درگیر ناهنجاری های اجتماعی مانند اغفال دختر من شده است است همه این عوامل باعث شد تا ما به خواستگاری آن ها جواب منفی بدهیم آن ها بعد از شنیدن پاسخ ما متاسفانه به علت همین کمبودهای عاطفی و اجتماعی دست به اعمال وحشتناکی زدند.

حدود یک ماه قبل شیرزاد دخترم را ربود و منشتر شدن تصویرهای آن ها در فضای مجازی، موجی از نگرانی و آبروریزی در خانواده ما و اطرافیان مان به راه افتاد. با وجود این ما به علت آن که جلوی این آبروریزی را بگیریم از شکایتمان صرف نظر کردیم ولی متاسفانه آن ها دست از کارهای زشت ارزش برنداشتند و این بار اتفاق بدتری را رقم زدند.

زن جوانی مدعی شد پسری با همدستی مادرش، دختر نوجوان او را از 19 روز قبل در مکان نامعلومی مخفی کرده اند.

شیرزاد که دخترم را اغفال کرده بود حدود 19 روز قبل او را با لباس راحتی از برابر منزلمان ربود و به مکان نامعلومی برد در حالی که خانواده او مدعی بودند از دخترم خبری ندارند من با کمین برابر منزلشان فهمیدم که دخترم را در منزل پنهان کرده اند این گونه بود که با پلیس 110 تماس گرفتم ولی مادر شیرزاد فریاد می زد که ادعای شرف خواهد کرد! در همین حال من از وقت استفاده کردم و با ورود به منزل آن ها دخترم را از داخل کمد کوچکی که رخت و لباس های زیادی روی آن ریخته شده است بود بیرون کشیدم و در حضور پلیس از منزل آن ها بیرون آوردم همین عنوان منجر به درگیری و نزاع شد که حالا نیز از آن ها شکایت دارم .

واژه های کلیدی: خانواده | خواستگاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz